Gabriel Pantoffels Zwart

 53,50

Gabriel Pantoffels Zwart zijn uiterst luxe en comfortabel. Gabriel Pantoffels  het hoge model van het merk Nature Comfort zijn zeer comfortabel. De luxe pantoffels hebben een verstelbare klittenbandsluiting….

SKU N/A Category Tag
Heeft u hulp nodig bij het maken van de juiste keuze?
Stel u vraag
Of stuur ons een bericht

Gabriel Pantoffels Zwart zijn uiterst luxe en comfortabel. Gabriel Pantoffels  het hoge model van het merk Nature Comfort zijn zeer comfortabel. De luxe pantoffels hebben een verstelbare klittenbandsluiting zodat u de sloffen naar wens kunt aantrekken en sluiten. De Pantoffels hebben ook een brede schacht en pasvorm. Dit maakt de sloffen zeer geschikte bij indicaties zoals een ontsteking in de voet, postoperatieve oedeem en reumatoïde in de voeten.

De Pantoffels beschikken over een zachte uitneembare binnenzool en een stevige antislip zool. De binnenzool draagt bij aan het comfort daar waar de antislip zool bijdraagt aan veiligheid en val preventie binnenshuis. De pantoffels zijn geschikt voor zowel mannen als vrouwen.

Gabriel Pantoffels zijn geschikt bij:
Ontsteking en pijnlijke voorvoet
Misvormde voeten, zoals klauwtenen of hallux valgus
Reumatoïde artritis in voeten
Matige enkelinstabiliteit
Blijvende of postoperatieve oedeem

Eigenschappen 
Voering 80% katoen, 20% polyester
Wasbaar tot 30°C
Hoog model (ook verkrijgbaar in een laag model)
Verkrijgbaar in beige en zwart

 

Merk

Nature Comfort

Categorie

*Model

Dames en heren

Nummer

PI00935 – PI00940

* Kleur

Zwart

*Uitvoering

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Gabriel Pantoffels Zwart” te beoordelen
top
Scroll naar boven