Good Grips bestek

 18,35

De lepels en vorken kunnen in iedere gewenste hoek gebogen worden. Het bestek is geschikt voor links- en rechtshandig gebruik. Ideaal voor mensen met reuma, Parkinson, spasticiteit en beperkte handcontrole….

SKU N/A Category Tag

Dit Oxo Good Grips bestek is speciaal ontwikkeld voor optimale grip en houvast, ook bij vochtigheid. Het bestek heeft onder andere zachte en schokabsorberende handvaten die ook bij vochtigheid een goede houvast hebben. De comfortabele grepen zijn tot 3,5 cm verdikt en gemaakt van zacht rubberachtig materiaal met flexibele ribbels die zich aan iedere hand aanpassen.

De lepels en vorken kunnen in iedere gewenste hoek gebogen worden. Het bestek is geschikt voor links- en rechtshandig gebruik. Ideaal voor mensen met reuma, Parkinson, spasticiteit en beperkte handcontrole

Eigenschappen:
Merk

Oxo good grips

Nummer

PR65591

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Good Grips bestek” te beoordelen
Scroll naar boven