Beschrijving Pulman verbandschoen New City
De Pulman verbandschoen New City geeft maximale steun aan uw voeten. De verbandschoen is volledig te openen waardoor u een perfecte instap hebt. De verbandschoenen hebben een zeer hoog draag comfort, en zijn zeer licht aan de voeten. Door het perfecte voetbed geeft deze verbandschoen de juiste ondersteuning. De Pulman verbandschoen New City is uitermate geschikt voor dikke gezwollen voeten of voeten in verband. Maar ook na de periode nog goed te gebruiken doordat deze geheel af te stellen is. Bestel gewoon uw eigen maat.
Geheel aan te passen
Doordat de verbandschoen van Pulman veel aanpassings mogelijkheden hebben, zijn ze geschikt voor vrijwel elke voet. De schoenen kunnen aan de voorzijde geheel geopende worden waardoor u er zeer makkelijk in kunt stappen. Door het klittenband kunt u zelf op meerdere punten de druk van de verbandschoen bepalen.
Pulman verbandschoen New City
Dankzij de lichtgewicht en flexibele anti-slipzool kunt u stabiel en comfortabel lopen. De verbandschoenen zijn in de wasmachine wasbaar op 40 graden en zijn sneldrogend. De verbandschoenen hebben een speciale santized behandeling ondergaan. Hierdoor is er een antibioticum aan de verbandslof toegevoegd waardoor bacteriën bestreden worden en de verbandslof zijn frisheid behoud.
Eigenschappen:
Geschikt voor Dames en Heren
Kleur Blauw en Zwart
Geschikt Voor Binnen en buiten
Sluiting Klittenband voorzijde / Rits achterzijde
Antislip zool
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.